Grįžti į vaikystę – tai noras, kuris bent akimirkai aplanko kiekvieną iš mūsų. Norėkime pamatyti pasaulį vaikų akimis. Vaikų akys seka spalvas, formas, akys trokšta naujų atradimų, mažesnių ir didesnių. Vaiko pasaulis, jo vaizduotė yra neapsakoma.

EliToy yra maža parduotuvė, turinti didelę misiją. Mes vadovaujamės vienu tikslu: leisti vaikams geriau suprasti supantį pasaulį - linksmintis, o kartu ir tobulėti, mokytis ir skatinti įveikti sunkumus.

Mūsų asortimente nėra ir nebus vietos nuoboduliui ir nepraktiškumui. Siūlome smagius, originalius ir lavinančius žaislus, tobulėjimo priemones vaikams ir kūdikiams, mažiems ir šiek tiek didesniems tyrinėtojams. Kiekvienas, net ir mažiausias žaislas mūsų parduotuvėje, lavina pojūčius, naujus įgūdžius, kūrybiškumą ir smalsumą kiekviename mažo žmogaus gyvenimo etape.

Didelį dėmesį skiriame žaislų saugumui. Mes labai atsargiai renkamės žaislus savo parduotuvei, atkreipdami dėmesį, ar jie turi reikiamus sertifikatus.

Kiekviena mažylio gyvenimo diena yra nauja istorija. Nuo mūsų suaugusiųjų priklauso, kokias neįkainojamas patirtis ar neišdildomus prisiminimus, įgūdžius į šią istoriją įrašysime.

Sekite mus @elitoy.lt